אודות חברת דלי קייט בע"מ

ארוחת הצהריים מהווה נדבך חשוב בתזונה היומית של ילדינו. ב "דלי קייט" אנו מקפידים על גיוון במרכיבי הארוחה, במרקם, ובצבע.

אנו שואפים להגיש מזון טעים ונכון מבחינה תזונתית המספק לילדינו מענה לצרכי הגדילה בתקופת התפתחותם. זאת תוך התחשבות בשילובי מזונות המגבירים את ספיגת הוויטמינים והמינרלים (ברזל וויטמין C ), הפחתת כמות הנתרן והסוכר במזון, והגדלת כמות הסיבים התזונתיים בתפריט.

אנו ב "דליקייט" מאמצים את גישת תנועת "שני צמחוני”, הקוראת לצרוך מזון מן הצומח (שאינו מתועש), פעם בשבוע במקום מאכלים מן החי. השילוב המתאים של קטניות עם דגנים מבטיח השגת חלבון מלא בארוחה הצמחונית.

ארוחת הצהריים המנצחת של "דלי קייט" נעשית תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים המספקים את הצרכים התזונתיים הנדרשים ע"פ דרישות משרד החינוך. את כל זאת אנו עושים מעל עשר שנים במקצוענות, ברמת שירות גבוהה, באמינות, בליווי תזונתי וטכנולוגי תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר.

אושר אידלמן
שף מוסמך, בוגר B.Sc מדעי התזונה,
בוגר B.Sc מדעי המזון במכללה האקדמית תל-חי.

דלי קייט בע''מ
  • "את התפריט בנינו בתחילת העבודה יחד עם חברת דליקייט בהתאם לצרכים של הילדים ובליווי תזונאים מטמעם אנחנו מקבלים תפריט מסודר באיכות טובה מאוד עם מגוון ירקות ופירות."

    דניאלה שופן, מנהלת אגף החינוך, מועצה מקומית גבעת זאב.
  • ״דליקייט הינה אחד הספקים הגדולים במאגר הספקים של תוכנית ההזנה של משרד החינוך, וזאת כתוצאה מהעדר מוחלט של תלונות. יחסי עבודה טובים עם השטח ואיכות מזון מעולה במשך כל שנות עבודתו בתוכנית. ״

    אברמוביץ׳ כפר הנוער בן שמן.
  • "דליקייט הינה ספק אמין וישירת תמיד נכון לעזור ומגלה גמישות יוצאת מגדר הרגיל בנסיון למלא את דרישות המערכת עד לשביעות רצונה"

Share This
תפריט עמודים
×